אופנה

אופנה – כל מה שרוצים לדעת

האופנה מציגה קודם כל היחס לבגדים והטעם להתלבש. אופנה היא “בגד” אבל גם “סגנון”. “אצל כל אדם הכל חייב להיות יפה: הפנים, הבגדים, המחשבה וגם הנפש ” (צ’כוב). אופנה היא גם אמנות, כמו ציור, מוסיקה, ספרות. האופנה משלבת מסורת עם חדשנות, קלסיציזם עם מודרניזם, דברים אשר קיבלנו בירושה מאבותינו ודברים השייכים לזמנינו. אנו מתלבשים עבורנו וגם עבור אחרים,
לא צניעות, לא פזרנות, לא כמו אתמול, לא כמו מחר, אלא כמו היום! יותר ויותר בתי אופנה רבים מעניקים לכל אחד את הזכות לבטא את אישיותו. המאבק הנוכחי בתחום האופנה הוא על התאמה וכנות. אופנה אמורה להיות נוחה, ללא נוקשות, אופנה מפותחת וכך כל אחד יכול להיות היוצר של בגדיו, אחד שלומד להבחין מה מתאים לו , במיוחד כאשר הטוב הטעם קיים.

אמנם מדברים הרבה על קוסמטיקה, אך מעטים מבינים מה זה בעצם זה אומר. בטלוויזיה אנו רואים לעתים קרובות בפרסומות של כל מני מוצרים, אשר לפעמים בכלל לא מתאימים לנו או גרוע יותר יכולים לגרום לנזק. בטעות. אז מהי בעצם ההגדרה המקצועית של קוסמטיקה?
קוסמטיקה היא מונח המגדיר טיפול, התחזוקה והייפוי של גוף האדם, כמו גם עיכוב של סימני של זקנה. למרות שזו שיטה עתיקת יומין של כאלפי שנים, רק במאה ה-20 קוסמטיקה הפכה למקצוע מוסמך. במדינות מסוימות מדברים עכשיו על קוסמטיקה כאל אמנות המבוסס על המדע.

מצאת שגיאה בעמוד זה? יש לכתוב תגובה בתחתית העמוד זה!


דרגו עמוד הזה!
[Total: 1 Average: 5]

כל הזכויות שמורות

תפריט נגישות