מיסטיקה | אסטרולוגיה | הורוסקופ

מיסטיקה | אסטרולוגיה | הורוסקופמיסטיקה, אסטרולוגיה או הורוסקופ בימינו נגישים לכל מי שמחפש פרטים. באפשרותכם בקלות לדעת פרטים לאיזה יסוד בגלגל המזלות שייך המזל שלכם. כמובן שזה לא אמור להגביל אתכם או לקבוע את התכונות הדומיננטיות בחיים שלכם, אך באופן כמעט גורף ככל הנראה היסוד שדומיננטי במזל שלכם יהיה מוחבא או גלוי באופי שלכם בחיי היומיום אם תרצו ואם לא.

מה זה גלגל המזלות?

גלגל המזלות מתבסס על פי המיתולוגיה היוונית שבה ישנם 4 יסודות שעל פיהם מתבסס העולם, לכל מזל על פי האמונה יש את היסוד הדומיננטי בו שהוא בעצם התגלמות של כל התכונות החזקות בו. על פי אסטרולוגיה היסודות הם: יסוד האדמה, יסוד האש, יסוד האוויר ויסוד המים.
מזל אשר משויך ליסוד מסוים לא יכול להיות משויך ליסוד אחר בעתיד, כך שלצורך הדוגמא מזל אריה ששייך ליסוד האש לא יכול בעתיד להיות שייך ליסוד האוויר. על פי הורוסקופ לכל יסוד יש תכונות דומיננטיות בו – יסוד האדמה מדבר על מזלות שהתכונה העיקרית בהן זה היכולת שלהן להיות שקולים ונינוחים. יסוד האוויר מדבר על טיפוסים מעט חולמניים, כאלה עם שאיפות גבוהות וניתוק מהקרקע. יסוד המים מדבר על מזלות שהם תמיד חמקמקים וכאלה שנוטים להתמזג עם האוויר שבה הם נמצאים. ואילו יסוד האש מדבר על טיפוסים עם תשוקה גדולה ודומיננטיות שלא ניתנת לפספוס, הם דואגים תמיד להגיד את המילה האחרונה בכל דבר בחיים.

דברים שחשו לדעת על הורוסקופ

הורוסקופ הוא תחזית אסטרולוגית המבוססת על מערכת יחסים בין תנועת הכוכבים ואירועים בחיים האנושיים. המילה “הורוסקופ” באה מהיצויים היווניים “הורוס” (hora) שמשמש לתיאור הזמן, ו-“סקופוס” (scopos) שמשמש לתיאור צורת הכוכבים בתיקון שמש.
בתרבויות שונות ברחבי העולם, נהוג להשתמש בהורוסקופ לצורך קביעת מיוחדות, תחושות, אירועים והתנהגויות. אסטרולוגיה היא תחום בו משתמשים לקשר בין תנועת הכוכבים ובין התופעות האנושיות. נוטיית האנושות להאמין בקשרים בין תנועת הכוכבים ובין אירועים בחייהם נמשכת מאלפי שנים וקיימת במגוון תרבויות.
כל הורוסקופ יכול לכלול מידע על המיקום של הכוכבים ברגע הלידה של האדם, הנקרא “כרטיס הלידה”. מתוך זה, אסטרולוגים מנסים להבין את האישיות של האדם, התנהגותו, יכולותיו, ואף לנבא את האירועים בחייו העתידיים. ישנם סוגים שונים של הורוסקופים כמו, הורוסקופ יומי, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ חודשי, או הורוסקופ שנתי. הורוסקופים חוקרים של התנהגות, ועוד. כל סוג מתמקד באופן שונה בהשפעת הכוכבים על האדם.

מצאת שגיאה בעמוד זה? יש לכתוב תגובה בתחתית העמוד זה!


דרגו עמוד הזה!
[Total: 1 Average: 5]

כל הזכויות שמורות

תפריט נגישות