מיסטיקה

תחזית אסטרולוגית יומית

תחזית אסטרולוגית שבועית

Monthly Horoscope

תחזית אסטרולוגית שנתית

מיסטיקה – הורוסקופ – אסטרולוגיה

גלגל המזלות מתבסס על פי המיתולוגיה היוונית שבה ישנם 4 יסודות שעל פיהם מתבסס העולם, לכל מזל על פי האמונה יש את היסוד הדומיננטי בו שהוא בעצם התגלמות של כל התכונות החזקות בו. על פי אסטרולוגיה היסודות הם: יסוד האדמה, יסוד האש, יסוד האוויר ויסוד המים.
מזל אשר משויך ליסוד מסוים לא יכול להיות משויך ליסוד אחר בעתיד, כך שלצורך הדוגמא מזל אריה ששייך ליסוד האש לא יכול בעתיד להיות שייך ליסוד האוויר. על פי הורוסקופ לכל יסוד יש תכונות דומיננטיות בו – יסוד האדמה מדבר על מזלות שהתכונה העיקרית בהן זה היכולת שלהן להיות שקולים ונינוחים. יסוד האוויר מדבר על טיפוסים מעט חולמניים, כאלה עם שאיפות גבוהות וניתוק מהקרקע. יסוד המים מדבר על מזלות שהם תמיד חמקמקים וכאלה שנוטים להתמזג עם האוויר שבה הם נמצאים. ואילו יסוד האש מדבר על טיפוסים עם תשוקה גדולה ודומיננטיות שלא ניתנת לפספוס, הם דואגים תמיד להגיד את המילה האחרונה בכל דבר בחיים.
כיום מיסטיקה ואסטרולוגיה הן הרבה יותר נגישות, באפשרותכם בקלות לדעת לאיזה יסוד בגלגל המזלות שייך המזל שלכם. כמובן שזה לא אמור להגביל אתכם או לקבוע את התכונות הדומיננטיות בחיים שלכם, אך באופן כמעט גורף ככל הנראה היסוד שדומיננטי במזל שלכם יהיה מוחבא או גלוי באופי שלכם בחיי היומיום אם תרצו ואם לא.

מצאת שגיאה בעמוד זה? יש לכתוב תגובה בתחתית העמוד זה!


דרגו עמוד הזה!
[Total: 1 Average: 5]

כל הזכויות שמורות